Самые популярные материалы:

Гепатит С – виліковний. Дбаємо про здоров’я по-новому!

У переддень Всесвітнього Дня боротьби з гепатитами, 27 липня 2014 з 15:00 Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» планує вже традиційне проведення вуличної акції. Про суть заходу під назвою «Гепатит С – виліковний. Дбаємо про здоров’я по-новому» розповідає представник організатора, заступник директора фонду - Витвіцький Олександр.


«Цього року мі вкотре наголошуємо на важливості трьохсторонньої співпраці: влади, фарм-компаній і пацієнтів. 

По-новому ставитися до себе та своїх близьких, а значить:
— Відповідальніше ставитися до свого здоров’я, дізнатися більше про гепатит С та долучатись до кампанії «Вимагаємо лікування!» на сайті www.aidsalliance.org.ua/hepC
— Пройти тест на гепатит С та привести своїх друзів
— У разі позитивного результату ставати на облік, пройти необхідну діагностику і вимагати лікування, адже чим раніше розпочати лікування, тим швидший та легший шлях до одужання.

 

 

По-новому дбати про здоров’я людей зі сторони владизначить:
— Розробити механізм збору даних щодо захворюваності на гепатит С та оприлюднити достовірну статистичну інформацію щодо розповсюдженості гепатиту С в Україні.
— Контролювати виконання Держпрограми з гепатитів, що включає забезпечення фінансування діагностики і лікування вірусного гепатиту С та своєчасне забезпечення державних закупівель якісних та безпечних ліків для всіх, хто їх потребує з бюджетних коштів.

 

 

Фармацевтичним компаній по-новому дбати про пацієнтів, пріоритезувати здоров’я людей, а не прибуток, що означає формування нових/доступніших цін на діагностику та лікування вірусних гепатитів в Україні.

Тепер стосовно формату.
У цей день на площі Фестивальній будуть встановлені намети, в яких усі бажаючі зможуть пройти тестування на вірусний гепатит С. Для діагностики будуть використані експрес-тести, тобто результат мешканці нашого міста зможу отримати практично відразу. Процедура діагностики досить проста: береться кров з пальця і на протязі десяти хвилин лікар-інфекціоніст повідомляє результат. 

 

Крім цього планується проведення «Живої бібліотеки» — імпровізованій бібліотеки, де всі бажаючі зможуть поспілкуватися з людьми-«книгами»: лікарем або людиною з гепатитом С. 

Акція носить національний характер і пройде у всіх обласних центрах України. 

 

Також близько двадцяти волонтерів будуть розповсюджувати інформаційні матеріали щодо вірусних гепатитів.

Долучайтесь!» 

 

0

Комментарии (0)

RSS Свернуть / Развернуть

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.