Самые популярные материалы:

З відкіля гроші в сепаратистів.

В січні 2014р., в готелі «Хортиця» який є філією ПЗОАТ по туризму та екскурсіях «Запоріжтурист»  та де розташоване керівництво   ПЗОАТ по туризму та екскурсіях «Запоріжтурист» на чолі з Білоблоцьким В.М., для розгону майдану були розміщенні так звані «тітушки» які  приймали безпосередню участь в розгоні майдану в м. Запоріжжі.  Маючи безпосередньо близькі зв’язки з колишнім головою Запорізької обл… адміністрації  Пеклушенко Олександром Миколайовичем, Білоблоцький В.М., виконуючи доручення Пеклушенко О.М. при безпосередній участі та згоді керівника регіонального відділення ФДМУ  Матвієнко Павла Дмитровича,  забезпечив розміщення та харчування «тітушок»  та бійців МВС з районів Запорізької області які приймали безпосередню участь в розгоні та побиті мешканців   м. Запоріжжя.

ПЗОАТ по туризму та екскурсіях «Запоріжтурист»  на чолі з головою правління  Білоблоцьким В.М., депутатом від «Партії Регіонів» Запорізької обласної  ради, не законно займає приміщення які належать державі, при забезпеченні недоторканності  збоку  керівника регіонального відділення ФДМУ Матвієнко Павла Дмитровича  керівника фракції«Партії Регіонів»  в Запорізькій обласній  раді та колишнього голову Запорізької обласної ради, веде не законну господарську діяльність, здає в оренду державне майно не маючи на те права та при цьому не сплачуючи оренди за приміщення які займає, а кошти від цієї діяльності йдуть на підтримку антиукраїнських рухів на сході України.

В березні 2014 року, користуючись політичною ситуацією в країні, начальником регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області Матвієнком П.Д., заступником Голови Запорізької обласної державної адміністрації Гончаруком П.А. було підготовлено та подано на підпис Голові Запорізької облдержадміністрації Баранову В. О. звернення до Центрального апарату Фонду державного майна України щодо заміни керівника ПАТ «АЗМОЛ» та передачі функцій з управління корпоративними правами держави в акціонерному товаристві від Києва до регіонального відділення у Запоріжжі.

            Мета:призначення керівника підприємства, який буде повністю їм підконтрольний та буде виконувати всі їх вказівки, забезпечення прийняття всіх рішень на місцевому рівні.

            Результат: протягом роботи в.о.голови правління ПАТ «АЗМОЛ» Ходикіної І.В. почалась порізка підприємства (факти зафіксовані 26.03.2014, 27.03.2014, 31.03.2014, 06.04.2014, 03.05.2014 та ін.). Виробництво не відновлено. Навпаки з кожним місяцем проблем виникає все більше і більше (наприклад, у травні 2014 року закінчується атестація лабораторії підприємства без функціонування якої відновлення виробництва взагалі неможливе, проте у Ходикіної І.В. коштів на відновлення атестату лабораторії – 150 тис. грн. не має). Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємства щомісячно збільшується на 1,2 млн. грн. При цьому за період керівництва Ходикіної І.В. працівникам було виплачено близько 80 тис. грн. заборгованості із заробітної плати, в той же час за період роботи попереднього керівника підприємства Жукова О.П. було виплачено майже 1,5 млн. грн. заробітної плати. При Жукові О.П. жодних фактів порізки або крадіжок на території підприємства зафіксовано не було.

            Більш того все, що відбувається на теперішній час на підприємстві рушить за чітко визначеним планом, який був складений Анісімовим Є.О. та був розміщений у мережі Інтернет після його арешту в жовтні 2013 року.

            Так, звільнили попереднього керівника товариства Жукова О.П., який не погодився на реалізацію плана Анісімова Є.О., призначили нову виконуючу обов’язки керівника Ходикіну І.В., яка має безпосереднє відношення до Гладуна О.П. та Гончарука П.А., які фігурували у зазначеному плані. Почалась порізка заводу. Справа про банкрутство відкрита. Більш того функції органу управління підприємством передані регіональному відділенню ФДМУ по Запорізькій області, керівником якого є Матвієнко П.Д., про якого також йшла мова у плані Анісімова Є.О.

            Таким чином, через 2 місяці на підприємстві не залишиться нічого та відновлення його виробництва буде взагалі неможливим та недоцільним, а план Анісімова Є.О. реалізується в повному обсязі. Це стало можливим завдяки давнім дружнім стосункам між Матвієнко П.Д. та Гончаруком П.А., а також сімейним стосункам – Гладун О.П. є кумом Гончарука О.П. та цивільним чоловіком новопризначеної в.о.голови правління Ходикіної І.В.

            Єдиним шляхом вирішення проблемних питань є призначення в.о.голови правління ПАТ «АЗМОЛ», який буде незалежним від особистих інтересів Матвієнко П.Д.,таГончарука О.П.,та метою діяльності якого буде саме відновлення виробництва на ПАТ «АЗМОЛ».А гроші які буде принось господарська діяльність від використання державного майна будуть надходити не на користь партії Регіонів та на підтримку сепаратистів, а на користь держави.

 

 

0

Комментарии (0)

RSS Свернуть / Развернуть

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.