Самые популярные материалы:

Держенергонагляд у Запорізькій області повідомляє

Держенергонагляд у Запорізькій області повідомляє

 

Станом на 15.04.2017 року повністю завершено опалювальний період в м. Запоріжжя та Запорізькій області, відповідно до розпорядчих документів органів місцевого самоврядування та звернень суб’єктів господарювання.

За період проходження опалювального періоду 2016/2017 років на тепломережах  м. Запоріжжя та Запорізької області сталися технологічні порушення в теплопостачанні соціально-значимих споживачів, а саме — на тепломережах Концерну «Міські теплові мережі»,  м. Запоріжжя.

Така, негативна ситуація, свідчить про перевищення експлуатаційного терміну теплопроводів, несвоєчасне проведення ремонтно-профілактичних робіт, незадовільне технічне обслуговування теплових мереж та всього енергетичного устаткування.

            Інспекція Держенергонагляду у Запорізькій області звертається до керівників теплопостачальних, теплопередавальних, теплогенеруючих організацій, споживачів теплової енергії та органів місцевого самоврядування м. Запоріжжя та Запорізької області вжити всіх необхідних заходів щодо виконання першочергових робіт з підготовки джерел теплової енергії, обладнання теплових та внутрішньобудинкових мереж до опалювального періоду 2017-2018 років з метою забезпечення їх надійного та безаварійного функціонування.

Для підготовки теплових господарств до опалювального періоду 2017/2018 років необхідно керуватись вимогами «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», які встановлюють єдиний порядок підготовки теплових господарств для всіх суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 №620/378 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001.

 

0

Комментарии (0)

RSS Свернуть / Развернуть

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.