Самые популярные материалы:

Інспекція Держенергонагляду повідомляє – СКОРО ЗИМА!

Інспекція Держенергонагляду повідомляє – СКОРО ЗИМА!

    Робота об’єднаної енергосистеми України в осінньо-зимовий період 2015/2016 років, в умовах надзвичайної ситуації щодо воєнних дій на сході  України, підвищує вимоги до надійності енергопостачання яка в значній мірі залежить від якісної підготовки установок та обладнання об’єктів життєзабезпечення населених пунктів та споживачів електричної і теплової енергії до роботи в опалювальний період.

      Інспекція Держенергонагляду в Запорізькій області вважає за необхідне повідомити, що опалювальний період 2015-2016р. для деяких об’єктів життєзабезпечення Запорізької області може розпочатися з запізненням  з причини не готовності теплопостачальних організацій до роботи в умовах низьких температур.

   Так, на теперішній час не оформлені в установленому порядку Акти готовності на: ТОВ «Візард груп» м. Мелітополь, ТОВ «БИО-АГРО» м. Пологи, ТОВ «Інвесттеплоцентр» смт. Новомиколаївка, ТОВ «Запорізькі міські мережі» м. Оріхів. Керівництво ТОВ «Запорізькі міські мережі» взагалі ігноруює вимоги Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, які затверджені Наказом  від 10.12.2008р. за № 620/378 Міністерства палива та енергетики  України та Міністерства житлово-комунального господарства України.
Вирішення сьогодні таких вкрай важливих питань на рівні області можливе лише за рахунок спільної згуртованої роботи державних органів виконавчої влади, постачальників енергетичних ресурсів та інспекції Держенергонагляду.

     З метою забезпечення надійного та безперебійного енергопостачання  в опалювальний період та безаварійного  його проходження, інспекція Держенергонагляду в Запорізькій області звертається до керівників вищезазначених суб’єктів господарювання неухильно виконувати вимоги Правил та Уряду України.  

 

Інспекція Держенергонагляду в Запорізькій області

Телефон для контакту – 061-258-47-82

0

Комментарии (0)

RSS Свернуть / Развернуть

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.