Самые популярные материалы:

«ЧОРНИЙ вівторок у Запоріжжі»

21 жовтня 2014 року біля Запорізької обласної державної адміністрації співробітники Запорізького обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» провели акцію «Чорний вівторок» під час якої було символічно задекоровано територію біля обласної державної адміністрації у чорне та кожен бажаючий надів чорну стрічку на знак трауру за загиблими українцями, які так і не дочекались від держави гарантованого лікування та, щоб наочно показати Прем’єр-міністру та уряду, що скоро траурною тканиною буде покрита вся Україна.

<span style="font-size: 12.0pt; font-family: "Tahoma","sans-serif"; color: black; mso-themecolor: text1;" lang="UK"><span style="mso-tab-count: 1;">             </span>Даною акцією співробітники ЗОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» планують </span><span style="font-size: 12.0pt; font-family: "Tahoma","sans-serif"; mso-fareast-font-family: "Times New Roman"; mso-fareast-theme-font: minor-fareast;" lang="UK">домогтися у найкоротші терміни від Кабінету Міністрів України проведення закупівлі ліків по всіх державних програмах за кошти бюджету 2014 року. </span><span style="font-size: 12.0pt; font-family: "Tahoma","sans-serif";" lang="UK">Тільки у такому випадку хворі у всіх регіонах України зможуть отримати життєво необхідні ліки, включаючи людей, що живуть з ВІЛ, туберкульозом, онкологією, гепатитом та іншими захворюваннями.</span>

Для довідки: Тендери на закупівлю ліків за державний кошт у 2014 році повністю провалено державою. За 16 днів, із відведених 21-го Кабінетом Міністрів України на термінову закупівлю ліків для важкохворих українців, Міністерство охорони здоров’я спромоглось закупити лише 6 %. Домовленості були досягнуті по 17 із 296 лотів, які повинно закупити міністерство цього року. Це означає що хворі на онкологію, туберкульоз, ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити, фенілкетонурію, муковісцидоз, пацієнти з гемодіалізом та іншими смертельними недугами – покинуті державою напризволяще та продовжують помирати.

www.zpnetwork.org.ua/


0

Комментарии (0)

RSS Свернуть / Развернуть

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.