Самые популярные материалы:

ОГА: План культурных мероприятий с 14 по 20 марта 2011 года

№ п/п

Назва заходу

Дата, час проведення

Місце проведення

1.

Відкриття персональної виставки запорізьких художників Олександра Демиденка та Анни Хандожко

15.03.2011
17.00

Виставкова зала Запорізької організації Національної спілки художників України

2.

Відкриття виставки членів Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ірини Зяткіної та Олени Харченко (м. Бердянськ, витинанка, розпис)

16.03.2011
15.00

Виставкова зала обласного осередку
Національної спілки майстрів
народного мистецтва України

3.

«Апостол Андрій» (драматичні сторінки з життя)

17.03.2011
18.00

Академічний обласний український
музично – драматичний театр
ім. В.Г. Магара

4.

Феєричне шоу від фіналістів телепроекту «СТБ» «Танцюють всі – 3»

17.03.2011
19.00

Палац культури «Дніпроспецсталь»

5.

«Краю мій рідний». Авторський концерт запорізького композитора та співака Анатолія Сердюка

18.03.2011
17.00

Академічний обласний український
музично – драматичний театр
ім. В.Г. Магара

6.

«Шедеври світової класики». Концерт академічного симфонічного оркестру обласної філармонії. Соліст Михайло Пєтухов (фортепіано, м. Москва). Диригент народний артист України В’ячеслав Редя

18.03.2011
18.00

Запорізька обласна філармонія
Концертний зал ім. М.І. Глінки

7.

Концерт Ірини Аллєгрової

18.03.2011
19.00

Палац спорту «Юність»

8.

О. Кузьмін «Як лисичка пташкою була»

19.03.2011
11.00

Обласний театр ляльок

9.

Н. Вощилова «Одного разу у лісі»

19.03.2011
11.00

Обласний театр юного глядача

10.

Програма для дітей і батьків «Веселое чаепитие с героями сказки»

19.03.2011
12.00

Обласний театр юного глядача

11.

В. Д’яченко «Жінка в стилі осінь»

19.03.2011
18.30

Обласний театр юного глядача

12.

«Вінок пошани пісенному маестро». Концерт до 80 — річчя від дня  народження О. Білаша

19.03.2011
18.00

Запорізька обласна філармонія
Концертний зал ім. М.І. Глінки

13.

Циркова програма «Цирк звірів»

19-20.03.2011
12.00, 16.00

Запорізький державний цирк

14.

Б.Фрілл «Моллі Суіні»

19-20.03.2011
16.00

Муніципальний театр – лабораторія «Vie»

15.

Л. Лопейська «Лелеченя та пугало»

20.03.2011
11.00

Обласний театр ляльок

16.

Казка – мюзикл «Дюймовочка»

20.03.2011
11.00

Обласний театр юного глядача

17.

Програма для дітей і батьків «Веселое чаепитие с героями сказки»

20.03.2011
12.00

Обласний театр юного глядача

18.

Г. Фігейредо «Езоп»

20.03.2011
18.30

Обласний театр юного глядача

19.

Є. Гофман «Таємниця Лускунчика»

20.03.2011
12.00

Академічний обласний український
музично – драматичний театр
ім. В.Г. Магара

20.

Н. Птушкіна «Любов при свічках»

20.03.2011
18.00

Академічний обласний український
музично – драматичний театр
ім. В.Г. Магара

21.

Фотовиставка Олександра Максимова та виставка квітів Тетяни Погребець (в’язання)

14-20.03.2011
З 10 до 17.00

Виставкова зала обласної організації
Національної спілки фотохудожників
України

22.

Постійно діюча експозиція

14-20.03.2011
З 10.00 до 18.00
(щоденно, крім вівторка)

Музей історії зброї

23.

Постійно діючі експозиції

14 — 20.03.2011
З 9.00 до 18.00

Обласний краєзнавчий музей

24.

Інформаційно — навчальний центр «Державний Російський музей. Запорізький віртуальний філіал»;
«Шедеври Запорізького художнього музею»
(Комп’ютерні копії)
«Чудеса природы»

14 — 20.03.2011
З 17.03.2011
З 10.00 до 20.00

Обласний художній музей




Облгосадминистрация.
0

Комментарии (0)

RSS Свернуть / Развернуть

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.